Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Nissan | Note

12 фев. 10:28 Претпријатие , ,

Nissan Note 1.5 dci

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
25 јан. 17:15 Претпријатие ,

NISSAN NOTE 1.4i -06 ODLICEN

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
18 мар. 20:54 , ,

Nissan Note 1.4 benzin plin

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 18:37 ,

Nissan Note -09

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 10 000 - 14 999
17 фев. 18:35 , ,

Nissan Note 1.5dci

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
07 ноем. 19:55 , ,

Nissan Note 1.5dci 82ks

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
16 септ. 10:33 , ,

Nissan NOTE 1.5 dci EXTRA CENA

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
19 авг. 20:27 , ,

Nissan Note Silver Super sostojba

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 10:55 , ,

NISSAN NOTE 1.5dci EXTRA CENA

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток