Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Pathfinder

Вчера 11:39 , ,

Nissan Pathfinder 2.5dci

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
02 авг. 17:57 , ,

Nissan Pathfinder

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
29 авг. 01:15 ,

Nissan Pathfinder 2.5 dci

8 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 15:22 ,

Delovi za Nissan Pathfinder Terrano Navara i dr.

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
04 фев. 14:54 , ,

Nissan Pathfinder LE 3.0 V6

25 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 85 000 - 89 999
25 ноем. 21:03 Претпријатие ,

NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 4x4

9 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 23:30 , ,

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 177ks 4x4 2007 god

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 20:12 , ,

NISSAN Pathfinder 4x4 MOZE ZAMENA

11 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток