Македонски | Shqip | English |

Кичево | Возила | Автомобили | Nissan | Pathfinder

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Денес 16:27 Претпријатие ,

Nissan Pathfinder 2.5 dCi Diesel Premium

10 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 16:02 Претпријатие ,

NISSAN PATHFINDER 2.5DCI 4X4 EXCLUSIVE

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 01:15 ,

Nissan Pathfinder 2.5 dci

8 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 авг. 16:06 ,

Nissan Pathfinder Platinum for sale -17

20 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 10 000 - 14 999
09 авг. 15:22 ,

Delovi za Nissan Pathfinder Terrano Navara i dr.

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
04 фев. 14:54 , ,

Nissan Pathfinder LE 3.0 V6

25 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 85 000 - 89 999
25 ноем. 21:03 Претпријатие ,

NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 4x4

9 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 23:30 , ,

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 177ks 4x4 2007 god

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 20:12 , ,

NISSAN Pathfinder 4x4 MOZE ZAMENA

11 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток