Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Nissan | Pathfinder | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


06 ноем. 20:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

NISSAN PATHFINDER -07 2,5 174 ks

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 14:54 Автомобили , Скопjе , Карпош

Nissan Pathfinder LE 3.0 V6

25 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 85 000 - 89 999
11 јун. 20:12 Автомобили , Скопjе , Скопје

NISSAN Pathfinder 4x4 MOZE ZAMENA

11 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток