Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Nissan | Patrol

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


14 апр. 15:14 ,

Nissan Patrol

9 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
20 септ. 20:28 ,

Jeep Nissan Patrol 3.3t off road

6 000 ЕУР

Година: 1987
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 01:04 ,

Nissan Patrol 2.8td.off road

14 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
05 јул. 21:02 ,

Nissan Patrol

2 600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 23:44 ,

Nissan Patrol -00 Povolno

8 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт. 12:29 ,

NISSAN PATROL EKSTRA OPREMEN -98

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
15 јул. 18:52 , ,

Vozila na aukcija

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток