Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Pixo

10 јун. 10:14 Претпријатие , ,

Nissan Pixo 1.0 benz 90 000 km

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
30 авг. 08:06 , ,

Nissan Pixo 1.0 16v 55kw

3 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток