Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Primastar

09 авг. 14:47
Линк
,

Nissan Primastar

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
25 фев. 15:54 ,

Nissan Primastar 150CDI tovarno kombe

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток