Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Primera

Денес 01:56 ,

Nissan Primera

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 10 000 - 14 999
01 јул. 13:03 , ,

NISSAN PRIMERA -99

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
14 фев. 10:47 , ,

Nissan Primera 1.6 Atest Lpg

700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 11:49 , ,

NISSAN PRIMERA 1.6 PLIN ATEST

700 ЕУР

Година: 1991
Километража: 250 000 - 299 999
10 јан. 18:37 ,

Nissan Primera 2.2 DCI

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
02 дек. 17:35 , ,

NISSAN PRIMERA -03 2.2 ddi

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 00:59 ,

Nissan Primera

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
16 ноем. 18:17 ,

Nissan primera

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
13 ноем. 01:08 , ,

Nissan premier

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
19 окт. 14:01 , ,

Nissan Primera

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
08 окт. 15:05 , ,

NISSAN PRIMERA

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
19 септ. 14:51 ,

NISSAN PRIMERA

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 17:08 , ,

NISSAN PRIMERA

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
26 авг. 20:06 ,

NISSAN Primera

700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
19 авг. 09:54 , ,

Nisan Primera 2.0 dizel

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 23:37 , ,

Nissan Primera -05

3 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
27 јун. 18:21 ,

Nissan Primera 1.9

3 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 20:00 ,

NISSAN PRIMERA 1.6 SLX -91

650 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр. 22:47 , ,

Nissan Primera 2.0TD -98

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
21 мар. 13:14 ,

Nissan Primera -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 21:14 , ,

Nissan Primera 2.0TD

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
20 јан. 12:46 ,

Nissan Primera 1,6 SXL

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 14:41 , ,

Nissan Primera 1.6

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 00:27 , ,

Nissan Primera

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 35 000 - 39 999
09 окт. 15:19 , ,

Nissan Primera

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 08:03 ,

NISAN PRIMERA 2.2 DCI FUL OREMA

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
18 авг. 23:58 ,

Nissan Primera

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 15:53 ,

Nissan Primera

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
03 јул. 23:19 , ,

Nissan Primera 2.2 dci 140 ks

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 13:47 , ,

NISSAN PRIMERA

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 11:53 , ,

Nissan Primera

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 20:29 ,

Nisan Primera 2.2

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 15:19 ,

Nissan Primera 2.2 TD

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 15:03 ,

Nissan Primera 2.2 dci

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 19:36 , ,

Nissan Primera

400 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 16:58 ,

NISSAN PRIMERA

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
22 јул. 15:38 , ,

NISSAN PRIMERA TOP SOSTOJBA FUL OPREMA

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 09:34 ,

Nissan Primera

700 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 50 000 - 54 999
05 мар. 10:18 Претпријатие ,

Nissan Primera karavan registrirana cela godina

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 21:29 , ,

NISSAN PRIMERA 2.0 TD -98

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
30 јан. 23:39 ,

Nissan Primera 2.0

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
18 дек. 16:54 ,

Nissan Primera 1.9 dci 95.000km

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
05 дек. 23:10 ,

NISSAN PREMIERA -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 09:32 , ,

Nissan Primera 2.0 dizel

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 18:35 ,

Nissan Primera -96

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
20 септ. 21:00 ,

Nissan Primera -95 itno

1 270 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 21:45 , ,

Nissan Primera -93

801 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 11:19 , ,

Nissan Primera -04 Full oprema

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 18:38 ,

Nissan Primera -97

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
09 мај 14:37 ,

Nissan Primera 2.0 -93

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток