Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Nissan | Primera | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Денес 14:25 Автомобили , Скопjе , Карпош

NISSAN PRIMERA -03 2.2 ddi

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 14:01 Автомобили , Скопjе , Чаир

Nissan Primera

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
19 авг. 09:54 Автомобили , Скопjе , Илинден

Nisan Primera 2.0 dizel

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 23:37 Автомобили , Скопjе , Карпош

Nissan Primera -05

3 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
30 апр. 22:47 Автомобили , Скопjе , Чаир

Nissan Primera 2.0TD -98

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 21:14 Автомобили , Скопjе , Чаир

Nissan Primera 2.0TD

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
02 јан. 14:41 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Nissan Primera 1.6

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 15:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Nissan Primera

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 23:19 Автомобили , Скопjе , Центар

Nissan Primera 2.2 dci 140 ks

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 13:47 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

NISSAN PRIMERA

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток