Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Qashqai

23 јул. 13:46
Линк
, ,

Nissan Qashqai 1.5DCI -12

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 21:22 Претпријатие , ,

NISAN Qashqai FUL OPR 1.5 DCI PANORAMA -08

6 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:56 ,

Nissan Qashqai

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:54 , ,

NISSAN QASHQAI 1.5dci -10 PRV SOPSTVENIK

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул. 15:16 Претпријатие , ,

NISSAN QAKSHQAI 1.5 DIC 110KS NEUVEZUVAN

14 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
31 јул. 12:09 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI AVTO MIRO

11 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
26 јул. 12:58 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NEUVEZUVAN

16 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
23 јул. 13:46 , ,

Nissan Qashqai 1.5DCI -12

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
14 јул. 22:49 , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 dCi -13

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
13 јул. 22:51 , ,

NISSAN QASHQAI 1.5d PRV SOPSTVENIK

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
07 јул. 08:31 ,

NISSAN QASHQAI

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
30 јун. 20:01 , ,

Nissan Qashqai 4X4 -07

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 19:25 Претпријатие , ,

Qashqai 1.5 110ks N-tec Panorama

8 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
10 јун. 02:43 , ,

Prodavam Nissan Qashqai

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
13 мај 10:49 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5dCi PERFEKTEN -11

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 21:15 ,

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 110 KS, 2013/2014, 39000km

13 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 35 000 - 39 999
06 мај 11:56 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.6 BENZ PLIN -09 AUTO ZVEKI

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
19 фев. 07:54 Претпријатие ,

NISSAN QASHQAI 20DCI -08 4X4

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 18:21 , ,

Nissan Qashqai 1.5dci N-tec

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
03 јан. 20:22 ,

Nissan Qashqai 2.0 4X4

6 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 јан. 15:08 , ,

Nissan Qashqai 1.5 dci

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
29 дек. 13:21 ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2009GOD FULL OPREMA

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
25 дек. 13:32 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5dci N-tec -12

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
22 дек. 10:09 Претпријатие ,

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 105KS FULL -09

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
12 дек. 15:57 ,

Nissan Qasqai 1.5

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
08 дек. 23:34 ,

Nissan Qashqai 2.0 4x4

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 15:15 , ,

Nissan Qashqai -18

20 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
08 ноем. 14:49 ,

Nissan 2.0 4X4

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 ноем. 14:09 ,

NISAN QASHQAI 2.0 DCI 4×4

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 17:21 ,

Nissan Qashqai 2.0 dci 4X4

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
09 окт. 11:03 , ,

NISSAN QASHQAI -08

8 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 13:03 ,

Jeep Nissan Qasqai 2.0 dci 4x4

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
20 септ. 15:47 ,

Nissan Qashqai 1.5 dci

105 МКД

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
14 авг. 13:02 , ,

Nissan Qashqai 2.0 dci

5 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 јул. 00:21 , ,

Nissan Qashqai

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
16 јул. 20:33 ,

Nissan Qashqai 1.5 dCi 106 Ks

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 јул. 13:28 ,

Nissan Qashqai 1.5 dCi 106 Ks

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 21:01 , ,

Nissan Qashqai+2 1.5dci 110ks panorama 7sedishta

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток