Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Qashqai+2

31 мај 23:15 , ,

Nissan Qashqai

8 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 10 000 - 14 999
16 фев. 10:11 , ,

NISSAN QASHQAI+2 -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 11:57 , ,

NISSAN QASHQAI -09

8 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 21:54 , ,

Nissan Qashqai+2 1.5 Dci 78 KW

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
08 јул. 23:01 ,

Nissan Qashqai+2 Panorama

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 мај 02:12 ,

Nissan Qashqai 5+2

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
18 мар. 13:27 , ,

NISSAN QASHQAI +2 DIZEL -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 12:34 , ,

NISSAN QASHQAI+2 ULTIMATE 1 GAZDA 4x4 Avtomatik

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
14 ноем. 09:26 , ,

NISSAN QASHQAI +2

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 21:06 , ,

NISSAN QASHQAI -08DIZEL SEGA SERVISIRAN VIDI SLIKI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 20:45 , ,

NISSAN QASHQAI -08 SERVISIRAN POGLEDNI SLIKI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 21:17 ,

NISSAN QASHQAI -08 DIZEL

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 15:31 , ,

NISSAN QASHQAI -08 2.0 DIZEL FULL OPREMA

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 10:57 , ,

NISSAN QASHQAI +2 2.0 dci.

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 16:24 ,

NISSAN QASHQAI +2 2.0 dci.

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 10:11 , ,

NISSAN QASHQAI +2 2.0 dci -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 15:30 , ,

Nissan Qashqai 2.0 dci

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 18:00 ,

Nissan Qasqhai 2,0 Dizel 7 karike Full

13 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
25 мар. 16:31 , ,

NISSAN QASHQAI +2 2.0 dci

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 15:29 , ,

NISSAN QASHQAI +2 2.0 DCI 7 SEDISTA

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 18:07 , ,

NISSAN QASHQAI+2 2.0 dci.

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 14:53 , ,

NISSAN QASHQAI +2 2.0 dci so 7 sedista

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 11:22 , ,

NISSAN QASHQAI 2.0 dci 7 SEDISTA

11 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 17:16 , ,

NISSAN QASHQAI +2 FULL OPREMA

11 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток