Македонски | Shqip | English |

Боговиње | Возила | Автомобили | Nissan | Qashqai+2

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


16 фев. 10:11 , ,

NISSAN QASHQAI+2 -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 11:57 , ,

NISSAN QASHQAI -09

8 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 16:33 ,

Nissan Qashqai +2 7 sedista

13 320 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
18 мар. 13:27 , ,

NISSAN QASHQAI +2 DIZEL -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 09:26 , ,

NISSAN QASHQAI +2

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 21:06 , ,

NISSAN QASHQAI -08DIZEL SEGA SERVISIRAN VIDI SLIKI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 20:45 , ,

NISSAN QASHQAI -08 SERVISIRAN POGLEDNI SLIKI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 21:17 ,

NISSAN QASHQAI -08 DIZEL

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 15:31 , ,

NISSAN QASHQAI -08 2.0 DIZEL FULL OPREMA

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 10:57 , ,

NISSAN QASHQAI +2 2.0 dci.

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток