Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Nissan | Qashqai+2

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


31 мај 23:15 , ,

Nissan Qashqai

8 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 10 000 - 14 999
16 фев. 10:11 , ,

NISSAN QASHQAI+2 -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 11:57 , ,

NISSAN QASHQAI -09

8 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 21:54 , ,

Nissan Qashqai+2 1.5 Dci 78 KW

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
08 јул. 23:01 ,

Nissan Qashqai+2 Panorama

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 мај 02:12 ,

Nissan Qashqai 5+2

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
18 мар. 13:27 , ,

NISSAN QASHQAI +2 DIZEL -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 12:34 , ,

NISSAN QASHQAI+2 ULTIMATE 1 GAZDA 4x4 Avtomatik

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
14 ноем. 09:26 , ,

NISSAN QASHQAI +2

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 21:06 , ,

NISSAN QASHQAI -08DIZEL SEGA SERVISIRAN VIDI SLIKI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток