Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Nissan Qashqai

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Nissan Qashqai | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:56 ,

Nissan Qashqai

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:44 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DIZEL 81KW 2014 GODINA EKSTRA

9 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 13:25 , ,

Nissan Qashqai 1.5DCI -12

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 20:27
Линк
Претпријатие , ,

Qashqai 1.5dci 2009g.

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
26 фев. 12:01 Претпријатие ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NAVI PANORAMA -09 MT Auto

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
18 фев. 19:57 Претпријатие , ,

QACHQAI 1.5dci balkanauto kars

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев. 19:57 Претпријатие , ,

QACHQAI 1.5dci balkanauto kars

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 фев. 04:38 Претпријатие , ,

Qashqai 1.5dci Accenta-Nikel

6 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
12 фев. 14:17 , ,

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 110KS STYLE

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 јан. 17:47 , ,

Se prodava nissan

10 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 00:00 ,

Nisan qashqai 2.0cdi 4x4 x drave

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
21 јан. 22:28 , ,

***NISSAN QASHQAI 1.5dci***

14 100 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
17 јан. 21:41 Претпријатие ,

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2008 god.

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
24 дек. 16:29 Претпријатие , ,

Qashqai 1.5 dci Extra cena

7 380 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
19 дек. 20:16 , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 dCi - 2013

10 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
17 дек. 18:24 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 2013god

9 390 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
16 дек. 09:24 ,

NISSAN QASHQAI XS 2.0DCI 4X4 6BRZINI NOV MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 дек. 20:07 Претпријатие ,

Nissan qaskai 2.0 d 4x4 motion 150ks 2011g

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
21 ноем. 23:36 Претпријатие , ,

Qashqai 1.5 dci 2008g

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
17 ноем. 18:03 Претпријатие ,

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 2009GOD ELIT AUTO

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 09:46 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI TEKNA NAVI EDITION 360

13 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
28 окт. 12:39 , ,

Nissan Qashqai -07

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 09:17 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5dCi PERFEKTEN -11

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
20 окт. 11:29 Претпријатие ,

Nissan Qashqai CROSSOVER 1.5DCI 109HP

12 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 23:42 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5 dci 2009 Full oprema

7 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 14:08 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 2.0 150ks

8 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
28 авг. 14:34 , ,

NISSAN Qashqai 1.5 DCI 2010

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 авг. 20:19 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.6dci 2016год.

12 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
16 авг. 13:28 , ,

Prodavam Nissan Qasqai 1.5 dci .

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Nissan Qashqai | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации