Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Nissan | Qashqai | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 19:52 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI TEKNA 2.0

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 12:05 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nissan Qashqai 1.5 dci -13

9 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 17:08 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI -10 FACELIFT FULL OPREMA

11 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
07 ноем. 10:01 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI -08 PANORAMA FULL OPREMA

6 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 окт. 16:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan Qashqai 1.5dCi PERFEKTEN -11

10 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
09 окт. 11:03 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

NISSAN QASHQAI -08

8 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток