Македонски | Shqip | English |

Боговиње | Возила | Автомобили | Nissan | Qashqai

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


03 јан. 20:22 ,

Nissan Qashqai 2.0 4X4

6 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 23:34 ,

Nissan Qashqai 2.0 4x4

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 ноем. 14:49 ,

Nissan 2.0 4X4

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 ноем. 17:21 ,

Nissan Qashqai 2.0 dci 4X4

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев. 13:10 , ,

Nissan Qashqai

7 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток