Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Nissan | Qashqai

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 14:25 Претпријатие , ,

NISSAN QAKSHQAI 1.5 DIC 110KS NEUVEZUVAN

15 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 02:36 ,

Nissan Qashqai

Година: 2019
Километража: 10 000 - 14 999
29 мај 20:56 ,

Nissan Qashqai

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
29 мај 16:54 , ,

NISSAN QASHQAI 1.5dci -10 PRV SOPSTVENIK

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 20:45 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI AVTO MIRO

12 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
27 мај 20:42 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 2.0 DIZEL 4X4 110KW 150KS SUPER

7 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток