Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Serena

28 авг. 17:44 ,

NISSAN SERENA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 15:24 , ,

Nissan Serena 2.3 -98

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток