Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | Nissan | Serena

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


28 авг. 17:44 ,

NISSAN SERENA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 15:24 , ,

Nissan Serena 2.3 -98

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток