Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Sunny

22 јан. 07:23 ,

Nissan Sunny 2.0

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
24 дек. 22:22 , ,

Nissan Sunny 1.4 -91 plin reg do maj до 2020

650 ЕУР

Година: 1991
Километража: 250 000 - 299 999
05 окт. 13:46 , ,

NISSAN SUNNY 2.0 DIESEL

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
07 авг. 23:18 , ,

Nissan Sunny Atest Plin

550 ЕУР

Година: 1991
Километража: 300 000 - 349 999
16 фев. 19:47 ,

Nissan Suny

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
03 фев. 12:33 , ,

NISSAN SANY

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 13:46 , ,

Nissan Sunny - 91

1 000 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 12:32 , ,

Nissan Sunny registriran do mart 2019

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 23:00 , ,

Nissan Sunny

680 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 23:24 ,

Nissan Sunny moze i za delovi

Година: 1993
Километража: 130 000 - 139 999
06 ноем. 19:23 , ,

Nissan Sunny itno

400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 17:48 , ,

NISSAN SUNNY 1.6 VO ODLICNA SOSTOJBA

Година: 1988
Километража: 160 000 - 169 999
09 септ. 17:36 ,

NISSAN SUNNY

700 ЕУР

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
27 авг. 13:18 , ,

Nissan Sunny 1.4

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 16:28 ,

Nissan Sunny

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
18 јул. 18:49 ,

Nissan Sunny 2.0 d SLX

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 00:00 , ,

Nissan Sunny

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 15:15 , ,

Nissan Sunny -90

1 000 ЕУР

Година: 1990
Километража: 130 000 - 139 999
21 апр. 18:08 ,

Nissan Sunny

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 01:23 ,

Nissan Sunny

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 14:42 ,

Nissan Sunny

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 13:47 ,

Nissan Sunny 1.4 -91

900 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 18:01 , ,

Nissan Sunny -88

600 ЕУР

Година: 1988
Километража: 180 000 - 189 999
23 авг. 21:05 , ,

Nissan Sunny -90

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 17:50 ,

Nissan Sunny -92

900 ЕУР

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
30 јул. 10:39 , ,

Nissan Sunny atest plin -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 95 000 - 99 999
25 мар. 16:57 , ,

Nissаn Sunny 1.6 so plin аtestirаn -94

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 12:37 , ,

NISSAN SUNNY -94

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
29 фев. 19:50 , ,

NISSAN SUNNY LPG -92

900 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
07 фев. 21:23 , ,

Nisan Sunny -90

Година: 1990
Километража: 15 000 - 19 999
04 фев. 10:54 ,

Nissan Sunny -95

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 20:32 , ,

Nissan Sunny -95

1 150 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
08 ноем. 16:10 , ,

Nissan Sunny -95

1 290 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
09 окт. 06:25 , ,

Nissan Sunny -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 01:15 , ,

Nissan Sunny so atest plin -91

1 200 ЕУР

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 13:54 , ,

Nissan Sunny -91

890 ЕУР

Година: 1991
Километража: 10 000 - 14 999
17 мај 22:23 , ,

Nissan Sunny 1.6 12 Ventili -90

1 000 ЕУР

Година: 1990
Километража: 130 000 - 139 999
21 апр. 14:00 , ,

Nissan Sunny -91

850 ЕУР

Година: 1991
Километража: 25 000 - 29 999
11 мар. 14:36 , ,

Nissan Sunny -92 Itno

990 ЕУР

Година: 1992
Километража: 110 000 - 119 999
10 мар. 23:46 , ,

Nissan Sunny 1.6 slx -88

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 21:09 , ,

Nissan Sunny -91

1 600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток