Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Nissan | Sunny | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


05 окт. 13:46 Автомобили , Скопjе , Аеродром

NISSAN SUNNY 2.0 DIESEL

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
07 авг. 23:18 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Nissan Sunny Atest Plin

550 ЕУР

Година: 1991
Километража: 300 000 - 349 999
25 мај 13:22 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nisan Sunny 1.4 plin so atest

450 ЕУР

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
03 фев. 12:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

NISSAN SANY

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 13:46 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nissan Sunny - 91

1 000 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 12:32 Автомобили , Скопjе , Бутел

Nissan Sunny registriran do mart 2019

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 23:00 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Nissan Sunny

680 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 19:23 Автомобили , Скопjе , Бутел

Nissan Sunny itno

400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 17:48 Автомобили , Скопjе , Центар

NISSAN SUNNY 1.6 VO ODLICNA SOSTOJBA

Година: 1988
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток