Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Nissan | Sunny

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


22 јан. 07:23 ,

Nissan Sunny 2.0

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
24 дек. 22:22 , ,

Nissan Sunny 1.4 -91 plin reg do maj до 2020

650 ЕУР

Година: 1991
Километража: 250 000 - 299 999
05 окт. 13:46 , ,

NISSAN SUNNY 2.0 DIESEL

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
07 авг. 23:18 , ,

Nissan Sunny Atest Plin

550 ЕУР

Година: 1991
Километража: 300 000 - 349 999
16 фев. 19:47 ,

Nissan Suny

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
03 фев. 12:33 , ,

NISSAN SANY

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 13:46 , ,

Nissan Sunny - 91

1 000 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 12:32 , ,

Nissan Sunny registriran do mart 2019

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 23:00 , ,

Nissan Sunny

680 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 23:24 ,

Nissan Sunny moze i za delovi

Година: 1993
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток