Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Vanette

24 апр. 22:31 ,

NISSAN VANETTE 2.3 dizel -97

Година: 1997
Километража: 70 000 - 74 999
23 апр. 18:34 ,

NISSAN VANETTE

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
03 јан. 09:42 ,

Nissan Vanette

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 09:24 , ,

Kombe Nissan Vanette -94

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток