Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Nissan | X-Trail | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


12 ноем. 10:45 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

NISSAN XTRAIL 2,2DCI 136KS LANCE -07 4X4 NAVI KOZA

5 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 09:23 Автомобили , Скопjе , Центар

Nissan X-Trail 2.0dci 4x4 t31

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 09:56 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

X-TRAIL 2,2DCI 136KS-07 4X4 KLIMA TEMPOMAT SIBER

5 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
24 септ. 18:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan X-Trail

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
17 јул. 22:07 Автомобили , Скопjе , Центар

Nissan X-Trail -17 full oprema

32 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
01 јул. 12:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan X-Trail

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
11 јун. 10:08 Автомобили , Скопjе , Центар

Nissan X-Trail

4 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
01 апр. 18:37 Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan X-trail -07 4x4 panorama

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток