Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Nissan | X-Trail | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


15 фев. 12:03 Автомобили , Струмица

Nissan X-Trail

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 12:16 Автомобили , Струмица

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100KW 136 4X4 LOCK -05

6 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 13:26 Автомобили , Струмица

Nissan X-Trail -05

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 16:20 Автомобили , Струмица

Nissan X-Trail -05

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток