Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Nissan | X-Trail

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 11:51 Претпријатие , ,

NISSAN X-TRAIL 2.0 DIZEL 4x4 UVOZ OD CHF -14

13 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 02:34 ,

Nissan XTRAIL 2.0DCI dizel 130kw

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
29 мај 13:06 Претпријатие , ,

Nissan X -Trail Acenta 1.6 DCI 130ks 2WD AT 7 sed

16 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
28 мај 10:23 , ,

Nisan X-Trail 2.2 dizel 4x4 Registriran Panorama

4 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 10:20 Претпријатие , ,

Nissan X -Trail Business 1.6 DCI 130ks 2WD MT

14 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
02 фев. 11:35 ,

Nissan X Trail 2.0 16v -02 BG tabli

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
29 јан. 14:45 ,

Nissan X-Trail

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
15 дек. 18:54 ,

Nissan X-trail -03

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 09:21 , ,

Nissan X-Trail 2.0dci 4x4 t31

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 20:36 , ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 -04

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток