Македонски | Shqip | English |

Кичево | Возила | Автомобили | Nissan

Micra , 1
Primera , 1
Qashqai , 1
X-Trail , 2
26 септ. 16:34 ,

Nissan Micra 1.5 dci

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 21:31 ,

NISSAN X TRAIL 2.2 DCI 4x4

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
18 окт. 00:27 , ,

Nissan Primera

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 35 000 - 39 999
22 јан. 20:52 ,

NISSAN QASHQAI 1.5 dci NEUVEZEN 78.000km

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
28 јун. 16:10 ,

Nissan X-Trail -03

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток