Македонски | Shqip | English |

Зрновци | Возила | Автомобили | Nissan

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


30 мар. 23:29 ,

NISSAN MICRA 1.2i -07

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 јан. 13:00 Претпријатие ,

NISSAN NV200 DCI

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 15:18 ,

Nissan X-Trail vo odlichna sostojba

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 јан. 20:48 ,

NISSAN MICRA 1.4 88KS MOZE ZAMENA

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан. 08:56 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 dci 4x4

8 699 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 09:23 ,

Nissan Qashqai 2.0 dci 4x4

9 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 15:19 ,

Nissan Primera 2.2 TD

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 18:45 , ,

Nissan X-Trail

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
25 ноем. 17:46 ,

Nissan Micra -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 14:48 ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 dci 136 KS FULL -04

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток