Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Nissan

100 NX , 1
350Z , 3
Almera , 48
Altima , 1
Juke , 17
Kubistar , 1
Leaf , 1
Maxima , 1
Micra , 85
Murano , 9
Navara , 20
Note , 13
NV200 , 2
Patrol , 10
Pixo , 4
Primastar , 2
Primera , 83
Qashqai , 103
Qashqai+2 , 27
Serena , 2
Sunny , 41
Terrano , 49
Trade , 1
Vanette , 5
X-Trail , 104

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Nissan | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:21 ,

NISSAN QASHQAI XS 2.0DCI 4X4 6BRZINI NOV MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:26 , ,

nissan x trial

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:25 ,

Almera 2.0 d

1 МКД

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:03 ,

Nissan Note 1.5

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:56 ,

Nissan Primera

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 10 000 - 14 999
04 мар. 19:57 ,

Nissan Qashqai

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 16:34 Претпријатие , ,

NISSAN QASKAI 1.5 DCI

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
04 мар. 01:53 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCi Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
03 мар. 19:00 ,

Nissan Micra

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
03 мар. 13:25 , ,

Nissan Qashqai 1.5DCI -12

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 12:42 Претпријатие ,

NISSAN PRIMERA 1.6 73kw 171.000km. 2001god. AVTOCENTAR

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
03 мар. 11:27 , ,

NISAN MICRA 1.5 DCI NOVA KOLA

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
03 мар. 09:06 Претпријатие , ,

Nissan Navara II kc visia 2.3D

600 000 МКД

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
03 мар. 09:02 , ,

Nissan Juke 1.5 dci Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
02 мар. 17:32 , ,

NISSAN QASHQAI 1.6 dci 4x4 Euro5 Registr do 03/2022g

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
02 мар. 17:03 Претпријатие , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCI CAMERA NAVIGA

8 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
02 мар. 12:56 Претпријатие , ,

Nissan Leaf Acenta Enel Edition 30KW

14 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 15 000 - 19 999
01 мар. 18:44 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DIZEL 81KW 2014 GODINA EKSTRA

9 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
01 мар. 14:15 Претпријатие ,

NISSAN 350Z

13 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 60 000 - 64 999
01 мар. 11:39 , ,

Nissan Primera 2.0 D -95

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 14:20 , ,

Nisan xtrail

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 14:00 , ,

Nissan Micra 2002

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 21:12 , ,

Nissan Pixo Pure Drive Euro 5 1.0 50kw -10

2 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
27 фев. 10:24 Претпријатие ,

Nissan Micra 1.2 so TNG Ured Full 2010

3 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
26 фев. 20:27
Линк
Претпријатие , ,

Qashqai 1.5dci 2009g.

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
26 фев. 15:58 Претпријатие ,

NISSAN NOTE 1.5 DCI-07g-ODLICEN

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
24 фев. 22:49 ,

Nissan Xtrail 2.0dCi 4X4 2009 година

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 16:23 , ,

Nissan Murano 3.5 V6 All-Mode 4x4 CVT,2009, 119200 Km

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 16:22 , ,

Nissan Qashqai +2 1,5 dci 7 seter,2010, 156500 km

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 350 000 - 399 999
19 фев. 15:21 , ,

OTKUPUVAM DZIPOVI TERENCI SEKAKVI KIA NISSSAN LADA

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
18 фев. 19:57 Претпријатие , ,

QACHQAI 1.5dci balkanauto kars

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев. 19:57 Претпријатие , ,

QACHQAI 1.5dci balkanauto kars

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 фев. 04:38 Претпријатие , ,

Qashqai 1.5dci Accenta-Nikel

6 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:37 ,

Prodavam Nisan Navara 3.0

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
12 фев. 14:17 , ,

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 110KS STYLE

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 фев. 10:29 ,

NISSAN MICRA 1.2

1 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
01 фев. 02:03 , ,

Prodavam Nissan Navara 2.5 dizell

11 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Nissan | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации