Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Nissan | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 19:52 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI TEKNA 2.0

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 16:57 Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan MICRA CABRIO 1.6 benz UNIKATNA

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
13 ноем. 01:08 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Nissan premier

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
12 ноем. 20:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

NISSAN JUKE 1.2 DIGT NEUVEZUVAN

10 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
12 ноем. 16:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Nissan Almera Tino dizel moze zamena

2 599 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток