Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Nissan | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


14 окт. 08:55 Автомобили , Струмица , Босилово

Nissan Almera

2 200 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 21:05 Автомобили , Струмица

NISSAN Z370 330KS -15 32000KM ENTERIERAUTO

22 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
30 апр. 20:47 Автомобили , Струмица

NISSAN QASHQAI

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
15 фев. 12:03 Автомобили , Струмица

Nissan X-Trail

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 09:34 Автомобили , Струмица

Nissan Primera

700 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 50 000 - 54 999
20 септ. 21:00 Автомобили , Струмица

Nissan Primera -95 itno

1 270 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 12:16 Автомобили , Струмица

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100KW 136 4X4 LOCK -05

6 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
11 мар. 15:51 Автомобили , Струмица

Nissan Primera -94

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
13 фев. 13:26 Автомобили , Струмица

Nissan X-Trail -05

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 16:20 Автомобили , Струмица

Nissan X-Trail -05

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток