Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Opel | Друг модел

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


19 септ. 15:47 , ,

Opel dizel

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 14:46 , ,

OPEL ASTRA GTC 1.9 150 KS

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 15:27 , ,

OPEL VIVARO 2.5 DCI

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
17 септ. 13:40 , ,

Opel

Година: 1985
Километража: > 500 000
13 мај 12:40 ,

Opel Rekord

1 200 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 160 000 - 169 999
08 фев. 16:19 ,

OPEL Vivaro 1.9TD 03 6br klima mk tabli -03

4 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 12:00 ,

Opel Adam 1.3 -13

8 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 45 000 - 49 999
20 авг. 21:17 ,

Opel Frontera -01

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 70 000 - 74 999
13 авг. 20:00 , ,

Opel Adam -14

9 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 0 - 4 999
22 фев. 10:44 , ,

Opel Adam -14

11 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток