Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Agila

Вчера 09:40 , ,

Opel Agila 1.2 -09

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
06 авг. 22:03 Претпријатие , ,

Opel Agila 1.0 extra

1 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 17:24 ,

OPEL AGILA 1.2 BENZIN-TNG 55KW UVOZ CH 115000km.

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
23 мај 10:45 , ,

OPEL AGILA 1.2 ODLICNA -05

2 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
06 мај 16:52 Претпријатие , ,

Opel Agila 1.3 cdti

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 17:59 , ,

Opel Agila -02

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
05 мар. 21:50 , ,

OPEL AGILA -04

Година: 2004
Километража: 5 000 - 9 999
14 фев. 10:15 , ,

OPEL AGILA 1.2 TWINPORT-06 72000km

2 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
26 јан. 20:34 , ,

OPEL AGILA 1.0 -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
13 ноем. 13:37 , ,

Opel Agila

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 15:51 , ,

Opel Agila

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
01 септ. 17:21 , ,

Opel Agila 1.0 benzin/plin

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
14 авг. 22:23 , ,

Opel Agila 1.2 Twinport-04

2 050 ЕУР

Година: 2004
Километража: 90 000 - 94 999
27 јул. 14:06 , ,

Opel Agila

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
25 јул. 08:56 , ,

Opel Agila -08 1.2 benzin

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
24 јул. 19:43 , ,

Opel Agila -08 1.2 benzin

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
04 јул. 17:45 , ,

OPEL AGILA 1.3CDTI -04

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
04 јун. 13:40 ,

OPEL AGILA NOV UVOZ SVAJCARIJA

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 23:35 ,

Opel Agila 1.0 benzin -03

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 20:23 ,

Opel Agila 1.0 12V Benzin

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 07:47 , ,

OPEL AGILA 1.0

1 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
12 мај 13:08 ,

Opel Agila 1.0 itno

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
02 мај 08:42 ,

Opel Agila 1.0 benzin

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
03 мар. 18:13 ,

Opel Agila 1.2 so a testiran plin

1 980 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 09:27 , ,

OPEL AGILA 1.2

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
24 фев. 17:02 , ,

Opel Agila 1.3 CDTI -06

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
16 фев. 10:18 , ,

Opel Agila

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 75 000 - 79 999
14 фев. 18:29 , ,

Opel Agila

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 75 000 - 79 999
03 јан. 08:16 , ,

Opel Agila 1.2 so klima

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
05 окт. 18:28 ,

Opel Agila 1.2 klima

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
26 септ. 13:12 ,

Opel Agila 1.2

1 990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
31 авг. 19:29 , ,

Opel Agila

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
29 јул. 11:35 , ,

Opel Agila

1 949 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 20:10 , ,

Open Agila

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 60 000 - 64 999
12 јул. 17:45 ,

Opel Agila 1,0

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
05 јун. 12:39 , ,

OPEL AGILA 1.0

2 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
21 мај 23:58 ,

Opel Agila 1.0

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 17:39 , ,

Opel Agila

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
14 мај 14:08 , ,

Opel Agila 1.2 Twin Port

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
17 апр. 01:34 , ,

Opel Agila 2004 1.2 benzin so full oprema i 4 novi

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
16 апр. 10:06 , ,

OPEL AGILA 1.2

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 09:58 ,

Opel Agila 12v 1.0

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
04 апр. 21:36 , ,

OPEL AGILA 1.0

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
04 апр. 18:33 , ,

OPEL AGILA FUL OPREMA 56000km ODLICNA

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток