Македонски | Shqip | English |

Велес | Возила | Автомобили | Opel | Agila

14 мар. 14:33 Претпријатие ,

OPEL AGILA ZA LICA SO POSEBNI POTREBI

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
22 септ. 08:13 ,

Opel Agila 1.0

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток