Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Antara

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Antara | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:33 Претпријатие ,

Opel Antara 2.0Cdti 127hp

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:32 , ,

Opel Antara 2.2cdti 2012 odlicen

105 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 09:01 ,

Opel Antara cosmo 110kw 150ks 2008 full 4x4

7 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул. 09:04 Претпријатие ,

Opel Antara 2.0 cdti 150ks 4x4 149000km 2008 MT Auto

7 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
17 јул. 11:16 Претпријатие ,

Opel Antara 2.0 CDTI Cosmo 4x4

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул. 14:25 ,

Opel Antara 4x4 185 ks

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 14:42 , ,

Opel Antara 4x4 2.0 CDTi 150 Ks

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
03 јун. 15:27 Претпријатие ,

Opel Antara 2.2Cdti 163hp

10 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 13:07 Претпријатие ,

Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 6 Brzini Full 2013

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 17:33 ,

Opel Antara

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 12:09 , ,

PRODAVAM OPEL-ANTARA 09/2014 PRV SOPSTVENIK KUPENA VO MK

10 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
17 мај 10:43 ,

Opel Antara 4x4 2009 dizel

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 02:11 ,

Opel Antara 4x4 185 ks

11 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 апр. 19:15 , ,

OPEL ANTARA

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 14:48 ,

Opel Antara 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 19:05 ,

Opel Antara 4X4 dizel Full Oprema Cosmo

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 17:53 , ,

Prodavam Opel Antara

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 09:28 ,

Opel antara 2.0 CDTI 4x4

7 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 12:55 , ,

OPEL ANTARA 2.2CDTI MNOGU ZACUVAN KAKO NOV!!

15 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 30 000 - 34 999
13 фев. 01:35 ,

Opel Antara 4x4 2.0 cdti cosmo

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 14:13 , ,

Opel Antara 2,0 Dizel 4x4

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
26 дек. 09:21 Претпријатие ,

OPEL Antara 2.0 CDTI 150 ks 2008 god

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
21 дек. 16:31 , ,

Opel Antara

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 13:20 ,

Opel Antara -08

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 12:27 ,

OPEL ANTARA 2.2 -12 SO 125.000km REGISTRIRAN

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
21 ноем. 23:49 ,

Ne shitje Opel Antara

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 ноем. 18:20 , ,

Se prodava opel antara

1 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 10:07 ,

Opel Antara -07

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
06 ноем. 08:09 , ,

OPEL ANTARA VO TOP KONDICIJA

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 14:16 , ,

Opel Antara -10

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
30 авг. 07:55 ,

OPEL ANTARA

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 13:05 Претпријатие , ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4X4 AUTOMATIC REGISTRIRANA

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 авг. 14:11 , ,

Opel Antara 2.4 fabricki plin 65000km prz gazda

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 60 000 - 64 999
24 авг. 01:53 , ,

Opel Antara

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
15 авг. 13:54 Претпријатие , ,

TOP OPEL ANTARA COSMO 2.0CDTi/REGISTRIRAN+Z.KARTON

7 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
02 авг. 12:42 Претпријатие ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4x4 FULL -08 AVTOCENTAR

7 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 јул. 19:53 ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 140KS 4X4 2009

6 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 10:37 ,

OPEL ANTARA 2.0CDTI 150ks COSMO PAKET MAKS AUTO

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 јул. 20:49 , ,

Se prodava

10 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 30 000 - 34 999
04 јул. 17:12 , ,

Opel Antara 2.2 CDTI

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
03 јул. 18:16 ,

OPEL ANTARA 2.2 4x2 SO FULL OPREMA

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
29 јун. 08:20 Претпријатие ,

OPEL ANTARA 2.0CDTI 150KS 4x4 "COSMO" -09

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 19:37 , ,

Opel Antara -13

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
25 јун. 03:11 , ,

Opel Antara 2012, dizel 168KC, 2200, 4X4

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 70 000 - 74 999
24 јун. 11:52 , ,

Opel Antara -07

Година: 2007
Километража: 55 000 - 59 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Antara | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации