Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Antara

Вчера 23:57 ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI NEUVEZUVAN

9 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 19:39 ,

Opel Antara

9 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 85 000 - 89 999
08 авг. 12:35 Претпријатие , ,

OPEL ANTARA 2.2 CDTI 4X4 NEUVEZENA PRV GAZDA

12 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
05 авг. 11:13 , ,

opel antara 2.2 cdti socuvano inter guma

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 19:59 Претпријатие , ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4X4 -07 REGISTRIRANA

6 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
02 авг. 12:42 Претпријатие ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4x4 FULL -08 AVTOCENTAR

7 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 09:34 ,

Opel Antara 2011

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
26 јул. 20:12 Претпријатие , ,

Opel Antara 2.0 cdti ekstra moze i zamena

9 199 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 13:44 Претпријатие ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI COSMO KOZA 4X4 -09 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
23 јул. 12:53 Претпријатие ,

OPEL ANTARA 2.0CDTI 150KS 153000KM -08.MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
18 јул. 19:53 ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 140KS 4X4 2009

6 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 12:15 ,

Opel Antara 2.2 CDTI 4x4

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
16 јул. 14:33 Претпријатие ,

OPEL ANTARA 2.0CDTI 110KW -09 PERFEKT AUTO

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
15 јул. 10:37 ,

OPEL ANTARA 2.0CDTI 150ks COSMO PAKET MAKS AUTO

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 09:47 , ,

Opel Antara -13

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
05 јул. 20:49 , ,

Se prodava

10 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 30 000 - 34 999
05 јул. 10:28 ,

OPEL ANTARA 4X4 DIZEL FULL OPREMA

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
04 јул. 17:12 , ,

Opel Antara 2.2 CDTI

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
03 јул. 18:16 ,

OPEL ANTARA 2.2 4x2 SO FULL OPREMA

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
29 јун. 08:20 Претпријатие ,

OPEL ANTARA 2.0CDTI 150KS 4x4 "COSMO" -09

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 19:37 , ,

Opel Antara -13

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
25 јун. 03:11 , ,

Opel Antara 2012, dizel 168KC, 2200, 4X4

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 70 000 - 74 999
24 јун. 11:52 , ,

Opel Antara -07

Година: 2007
Километража: 55 000 - 59 999
28 мај 11:15 , ,

Prodavam Opel Antara 2.2 CDTI

11 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
17 апр. 22:25 , ,

Dobra sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 14:09 , ,

OPEL ANTARA 2.2CDTI 163KS 4x4

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 18:52 , ,

Opel Antara 2.O CDTI 4X4

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
25 фев. 19:03 ,

OPEL ANTARA 2.O CDTI 4X4 COSMO VERZIJA

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 13:02 , ,

Opel Antara 2.4 so 49 000 km

Година: 2015
Километража: 45 000 - 49 999
19 фев. 08:46 , ,

Opel Antara 2.2 Dizel

15 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 25 000 - 29 999
12 фев. 15:41 , ,

Opel Antara COSMO 2.4 167KS

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
08 фев. 09:33 Претпријатие , ,

Opel Antara

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
30 дек. 19:40 ,

Opel Antara 2.0 CDTI 4x4 -07

7 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 11:00 ,

OPEL ANTARA MNOGU ZACUVAN

5 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 дек. 19:57 ,

Opel Antara 2.0 Cdti 4x4 Automatik -08 Full Op ch

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
13 дек. 16:43 ,

OPEL ANTARA 4X4 COSMO

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 14:40 , ,

Opel Antara 2.2 cdti 4x4 prv spostvenik

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
27 ноем. 17:08 , ,

Opela Antara 2.0 neuvezuvana

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
04 ноем. 20:25 , ,

OPEL ANTARA 2.2

15 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
01 ноем. 19:47 ,

OPEL ANTARA 2.2CDTI COSMO PAKET START UP MAKS AUTO

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
29 окт. 09:32 , ,

Opel Antara 2.0 CDTI

8 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
21 окт. 10:11 , ,

Opel Antara

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 20:42 , ,

Opel Antara

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
11 авг. 12:40 ,

OPEL ANTARA -08 2.0 150ks 4x4

8 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 авг. 15:32 ,

Opel Antara

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
18 јул. 12:55 , ,

OPEL ANTARA

10 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 19:06 , ,

Opel Antara

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток