Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Opel | Ascona

Денес 02:41 ,

Opel Ascona registrirana so atest plin

450 ЕУР

Година: 1984
Километража: 30 000 - 34 999
02 јан. 18:15 , ,

Opel Ascona 1.8

Година: 1984
Километража: 250 000 - 299 999
28 дек. 07:40 ,

Opel Ascona registriran so ates plin

450 ЕУР

Година: 1984
Километража: 20 000 - 24 999
27 дек. 01:31 ,

Opel Ascona registrirana

500 ЕУР

Година: 1984
Километража: 20 000 - 24 999
24 апр. 23:03 ,

Opel Ascona

1 200 ЕУР

Година: 1987
Километража: 70 000 - 74 999
04 ноем. 15:19 ,

OPEL ASCONA -85

700 ЕУР

Година: 1985
Километража: 100 000 - 109 999
26 јул. 09:33 , ,

Opel Ascona -88

599 ЕУР Намалена цена

Година: 1988
Километража: 85 000 - 89 999
24 јул. 17:05 ,

OPEL ASCONA -83

400 ЕУР

Година: 1983
Километража: 55 000 - 59 999
21 јан. 19:43 , ,

Opel Ascona 1.6 -82

Година: 1982
Километража: 250 000 - 299 999
17 јун. 23:16 ,

Opela Ascona -86

500 ЕУР

Година: 1986
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 21:06 ,

Opel Ascona 1.6 OHC -87

Година: 1987
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр. 19:42 , ,

Opel Ascona ATEST ekstra socuvana -85

800 ЕУР

Година: 1985
Километража: 100 000 - 109 999
14 апр. 12:25 ,

Opel Ascona 89 2.0i -89

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 05:52 ,

Opel Ascona -94

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
11 мар. 13:10 ,

Opel Ascona dizel -87

Година: 1987
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток