Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Astra

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Astra | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 14:55 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:39 ,

Opel Astra 1.9 cdti

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:44 Претпријатие ,

Opel Astra 1.6Cdti 110hp

8 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:55 Претпријатие , ,

Opel Astra J 1.7 CDTI ECO Flex

6 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:59 Претпријатие ,

Opel Astra 1.3 cdti 90ks facelift 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:59 Претпријатие ,

Opel Astra GTC 1.3 cdti 90ks sport

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:51 Претпријатие ,

Opel Astra 1.9 cdti 120ks cosmo sport 2006

3 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:49 Претпријатие ,

Opel Astra 1.3 cdti 90ks facelift 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:48 Претпријатие ,

Opel Astra GTC 1.3 cdti 90ks sport

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:48 Претпријатие ,

Opel Astra J 1.7 cdti 110ks 2012 extra

5 550 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 07:39 Претпријатие ,

Opel Astra 1.9 cdti 120ks cosmo sport 2006

3 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:30 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 136ks 2017 lizing

9 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 06:19 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti 81kw 2011

5 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 06:07 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti 81kw 2011

5 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:56 ,

Opel Astra J 1.7 cdti -12

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:33 , ,

Opel astra h 1.7 cdti

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:18 Претпријатие ,

Opel Astra GTC 1.7 CDTI redizajn 2009 nova

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 15:36 , ,

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:21 ,

Opel Astra 1.7

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:54 , ,

Opel Astra H SW 1.7cdti 92kw 125ks cosmo sport

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 04:23 , ,

OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 22:54 , ,

Opel Astra classic 2.0 dizel 1998

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 19:15 ,

Opel Astra -05

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
22 јун. 17:12 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:20 ,

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 12:18 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 74kw 2011 Avtocentar

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:15 , ,

Opel Astra dizel 60kw 1997

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
22 јун. 12:12 Претпријатие ,

Opel Astra G 1.8 avtomatik plin 1999 Avtocentar

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 11:52 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN METAN -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 09:26 , ,

Opel Astra J 1.7cdti 2010 Euro 5

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 04:19 ,

Opel Astra -94

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
22 јун. 00:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
22 јун. 00:23 , ,

Opel Astra 1.7 dizel 2006

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Astra | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации