Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Astra | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Astra | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:43 Претпријатие ,

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI 125KS -08 COSMO

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 09:39 Претпријатие ,

OPEL ASTRA J 1,7 CDTI 110KS -13 MK TABLI STAKLO

6 250 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
24 јан. 14:54 ,

OPEL ASTRA

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 13:11 Претпријатие ,

Opel Astra 1.6CDTI 110HP BUSINESS

10 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
23 дек. 10:51 Претпријатие ,

Opel Astra 1.6CDTI 110HP SPORT

11 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
02 ноем. 22:47 ,

Opel astra

6 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
02 ноем. 13:29 ,

Opel Astra -11

6 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
15 септ. 18:54 ,

Se prodava Opel Astra 1,7 DTI

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
27 јул. 18:23 ,

Opel Astra 1.7 TDI

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 19:38 ,

Opel Astra -11

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 13:00 ,

Opel Astra 1.7 CDTI -05

1 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 дек. 20:40 ,

Opel Astra G 1.8 -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 18:57 ,

Ople Astra H 1.7cdti Comso Oprema super ponuda

3 222 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 19:29 ,

Opel Astra

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
06 септ. 22:51 ,

Opel Astra H

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 15:44 ,

Opel Astra

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 21:15 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI -05 COSMO STAKLO

3 199 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 јан. 15:55 ,

Opel Astra

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 22:35 ,

Opel Astra

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 11:35 ,

Opel Astra 1.6

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 16:54 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101KS -06 PERFEKTNA

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
24 окт. 19:44 ,

OPEL ASTRA G DTL 1.7 MNOGU DOBRA SOSTOJBA

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 13:13 ,

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI -07 FACELIFT GERMANIJA

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 09:29 ,

OPEL ASTRA

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 14:58 Претпријатие ,

OPEL ASTRA cabrio BERTONE 1.6 benzin -98

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 21:53 ,

Opel Astra 1.7

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 17:30 ,

Opel Astra 1.6

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 02:33 ,

OPEL ASTRA 1.7DIZEL ECO FLEX -09

4 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
16 септ. 15:01 ,

Opel Astra

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
13 септ. 11:51 ,

Opel Astra 1.7CDTI 100KS 6 Brzini

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
27 авг. 19:10 ,

Opel Astra Bertone

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
01 јун. 00:06 ,

Opel Astra 1.6

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 15:05 ,

Opel Astra 1.4 h

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
24 фев. 15:49 ,

Opel Astra Club 2.0

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 20:25 ,

Opel Astra

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
01 септ. 17:41 ,

Opel Astra -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 00:24 ,

Opel Astra 1.7 -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 19:22 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ORIGINALNA

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
18 мај 16:35 ,

Opel Astra 1.7CDTI -74kw -05

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
11 мај 14:06 ,

Opel Astra G karavan 2.0 TDI -98

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
11 мар. 18:32 ,

Opel Astra -01 Top sostojba

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 17:45 ,

Opel Astra -95 1,6 16 ventila

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 19:04 ,

Opel Astra 1.7 CDTI -07

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
01 јан. 16:32 ,

Opel Astra 1.4 -97

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
23 ноем. 19:13 ,

Opel Astra 2.0 16v 82ks -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 05:23 ,

Opel Astra 1.7 DTI -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 11:38 ,

Opel Astra 1.9 DTH 110 kw 6 brzini -05

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
20 апр. 22:03 ,

Opel Astra 1.7 DTI -100% NOVA KOLA -02

3 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
14 апр. 18:33 ,

Opel Astra 1.7 cdti -05

4 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
05 апр. 13:18 ,

Opel Astra 1.7 DTI -00

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Astra | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации