Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Opel Astra

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Opel Astra | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 04:19 ,

Opel Astra 1.6CDTI

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 03:19 ,

Opel Astra 1994

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 23:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 23:13 ,

Opel Astra GTC registrirana 184.000km

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:22 ,

Opel Astra benzin plin 1999 so full oprema

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
Вчера 20:29 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:08 , ,

Opel Astra prv sopstvenik

7 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:13 , ,

Opel Astra Classic 1999

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 17:30 , ,

Opel Astra 1.7CDTI 2004

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:09 ,

Opel Astra J 1.7cdti

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:05 Претпријатие , ,

Opel Astra J 1.7cdti 110ks 2011

4 899 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 20:56 ,

Opel astra

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 19:59 Претпријатие , ,

Opel Astra C 2017 1.6cdti ne uvezena

11 490 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
26 ноем. 19:08 ,

Opel Astra J 2.0 cdti sport tour 2010 mozi zamena

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
26 ноем. 17:56 ,

Opel Astra J 1.7 cdti -12

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 15:30 , ,

Otkup na havarisani i zdravi vozila so defekti

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 14:36 , ,

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 14:30 , ,

Opel Astra 1.4 Twinport 2008

3 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
26 ноем. 12:44 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7cdti 74kw 2005 Avtocentar

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 12:01 , ,

Opel Astra 1.7cdti 2005

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 09:32 , ,

Opel Astra dizel 2012

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
26 ноем. 09:21 ,

Opel Astra 1.7 2006

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 03:23 , ,

Opel Astra 1.7 ecoflex

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 22:36 ,

Opel Astra J 1.4 74kw 2011 cosmo

6 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 20:45 , ,

Opel Astra J 1.7 CDTI Cosmo

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
25 ноем. 18:15 ,

Opel Astra -05

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
25 ноем. 16:12 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 12:02 ,

Opel Astra 1.7 dizel

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
25 ноем. 11:42 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7cdti 110ks 173000km nova 2012 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 11:20 ,

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
25 ноем. 10:52 ,

Opel Astra 1.6 benzin metan 2004

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 21:04 , ,

Opel Astra dizel 2012

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 15:34 Претпријатие , ,

Opel Astra J 1.3cdti 70kw edition uvoz Holandija

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
24 ноем. 13:12 ,

Opel Astra H 1.6 twinport TNG

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 08:40 , ,

Opel Astra J 1.4 turbo sedan

8 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
24 ноем. 08:40 ,

Opel Astra 1.4 benzin

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 22:48 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 2016 81kw 110HP

11 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
23 ноем. 10:16 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 cdti 2011

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 18:53 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7cdti cosmo

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 11:27 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.3 CDTI EcoFlex design edition 2010

6 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 ноем. 11:21 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 2016 81 kw 110HP

11 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
22 ноем. 10:57 Претпријатие ,

Opel Astra GTC 1.7 CDTI 74kw 101ks euro 4

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 07:34 ,

Opel Astra H 1.7

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
20 ноем. 11:52 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 81kw 2011 Avtocentar

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
19 ноем. 17:50 ,

Opel Astra H 1.7cdti

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 14:21 ,

Opel Astra 1.7 dizel

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Opel Astra | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации