Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Astra | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Astra | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:27 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2015 edition navi ptc

7 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:16 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2015 edition navi ptc

7 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
07 мај 12:32 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 12:25 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 09:13 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2017 sport tourer innovation

8 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
25 апр. 14:27 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI -07

2 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 14:08 , ,

Opel Astra J 1.7 cdti 2010 cosmo plus navi

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 мар. 23:29 Претпријатие , ,

Opel Astra H SW 1.7CDTI 74KW 2008

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 01:41 , ,

Opel Astra 1.7 d Isuzu

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 15:20 , ,

Opel Astra -00

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 20:03 , ,

opel astra socuvana

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 21:41 , ,

Prodavam Opel Astra

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
03 јан. 19:38 , ,

Се продава OPEL ASTRA H SW (2006 год.), CDTI, 74KW (101KS),

3 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 23:35 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI -11

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
31 дек. 19:47 , ,

Opel Astra

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
19 дек. 20:08 , ,

Опел Астра 1,7

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
11 дек. 19:48 , ,

Prodavam Opel Astra

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 15:03 Претпријатие , ,

Opel Astra J Sedan 1.4 turbo AT6

14 200 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
23 ноем. 08:46 , ,

Opel Astra h 1.9 CDTI 120 ks 88kw

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 22:57 , ,

Opel Astra H 1.9 120 ks 88kw

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 00:41 , ,

opal astra f karavan mono point 8 ventila

700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 00:33 , ,

Opel Astra -95

850 ЕУР Price Reduced

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 14:43 , ,

Prodavam opel astra

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
06 авг. 11:41 , ,

Opel Astra G benzin A test plin 1.8i

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 07:56 , ,

Opel astra

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
08 јул. 10:25 , ,

Opel Astra -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун. 21:05 , ,

Opel Astra g

1 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 02:59 , ,

Astra g 2001

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 20:12 , ,

Opel Astra 1.7 td

950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
16 мај 20:01 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA GTC 1.4 TVINPORT -07

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 мај 01:11 , ,

Se Prodava

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
10 мар. 17:36 , ,

Opel Astra 1.6 Benzin 96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
17 фев. 14:40 , ,

Opel Astra H 1.9 cdti

3 599 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
05 фев. 03:40 , ,

Astra G 1.7DTI 55kw -03

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 22:44 , ,

Opel Astra 1.7 dt isuzu -01

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
11 дек. 22:33 , ,

OPEL ASTRA GTC 1.9CDTI COSMO OPREMA -07 KAKO NOVA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 дек. 21:01 , ,

Opel Astra G 1 6 16V CDX OPREMA -02 PERFEKTNA

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
11 дек. 20:13 , ,

OPEL ASTRA H MODEL 1 6 BENZ -06 FUL OPREMA

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 ноем. 15:56 , ,

Opel Astra 1.7 isuzu

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
02 ноем. 14:23 , ,

Opel Astra G Kombi 2.0 Diesel

1 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 15:33 , ,

Opel Astra

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Astra | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации