Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Opel | Astra | Pazar3

14 окт. 15:36 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
22 апр. 11:07 Автомобили , Струмица , Василево

OPEL ASTRA 2.0 TDI

1 800 МКД

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 00:12 Автомобили , Струмица , Василево

opel astra

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
15 окт. 06:24 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra

1 300 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 18:10 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra -92

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 17:26 Автомобили , Струмица , Василево

OPEL ASTRA -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
14 окт. 21:37 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra -92

1 300 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 20:13 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra -96 reg do 26 06

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток