Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Opel | Calibra

16 фев. 10:59 , ,

Opel Calibra 2.0i

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 21:55 , ,

Opel Calibra -16

3 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
05 дек. 21:54 ,

Opel Calibra

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
08 септ. 12:52 , ,

Opel Calibra

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
02 ноем. 21:55 ,

Opel Calibra

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
05 апр. 16:54 , ,

OPEL CALIBRA so full oprema

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 13:33 ,

Opel Calibra

1 900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 22:14 ,

Opel Calibra 2.0 Benzin -92

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 22:23 , ,

OPEL CALIBRA -97

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 22:16 ,

OPEL CALIBRA 2.5 V6 -93

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
09 дек. 17:40 ,

Opel Calibra -95 Moze Zamena

1 550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 14:46 , ,

Opel Calibra 4x4 2.0 FULL OPREMA 6 berzini 16v-95

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999
16 авг. 16:02 ,

Opel Calibra -92

Година: 1992
Километража: 140 000 - 149 999
04 јул. 18:57 , ,

Opel Calibra -95 moze zamena

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
07 мај 13:41 ,

Opel Calibra 2.0 -94

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 350 000 - 399 999
28 мар. 15:03 , ,

Opel Calibra -91 vo odlicna sostojba

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 20:52 , ,

OPEL CALIBRA 2.0 - 94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток