Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Opel | Calibra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


16 фев. 10:59 , ,

Opel Calibra 2.0i

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 21:55 , ,

Opel Calibra -16

3 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
05 дек. 21:54 ,

Opel Calibra

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
08 септ. 12:52 , ,

Opel Calibra

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
02 ноем. 21:55 ,

Opel Calibra

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
05 апр. 16:54 , ,

OPEL CALIBRA so full oprema

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 13:33 ,

Opel Calibra

1 900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 22:14 ,

Opel Calibra 2.0 Benzin -92

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 22:23 , ,

OPEL CALIBRA -97

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 22:16 ,

OPEL CALIBRA 2.5 V6 -93

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток