Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Combo

04 авг. 09:59 , ,

Opel Combo 1.7DTi Isuzu, Full Oprema

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 јул. 12:57 , ,

Opel Combo -08

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
23 јул. 10:45 Претпријатие ,

Opel Combo 1.7 DTI Full -04 Avto Connect

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 16:44 ,

ОПЕЛ КОМБО - 1997

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 13:11 ,

Opel Combo 1.3disel -15

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
24 јун. 10:04 ,

Opel Combo 1.3cdti -15

5 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
21 мај 10:46 Претпријатие , ,

Opel Combo 1.3

3 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
07 мај 12:54 ,

Opel Combo socuvan ITNO

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
24 мар. 10:13 ,

Opel Combo -05

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 мар. 18:53 ,

Opel Combo 1.3 Multijet -06 Pikap

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 20:27 , ,

Opel combo 1.7 isuzu

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 12:57 ,

Opel combo 1.3disel

5 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
05 јан. 11:50 ,

Opel Combo 1.6

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 дек. 10:42 ,

Opel Kombo na Benzin i Cng metan

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 21:06 ,

Opel Combo

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
17 ноем. 10:13 Претпријатие , ,

VW GOLF PLUS 2.0TDI SPORTLINE-07

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
21 окт. 19:50 Претпријатие ,

OPEL COMBO -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
16 авг. 10:01 ,

Opel Combo

3 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
28 мар. 18:54 ,

Opel Combo

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 09:16 Претпријатие ,

OPEL COMBO 1.7 CDTI -05 MAKS AUTO

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 10:47 , ,

Opel Combo 1.3 Disel

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
16 дек. 12:57 Претпријатие ,

OPEL COMBO 1.7 CDTI 48kw REG AVTOCENTAR

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 10:44 , ,

Opel Combo 1.3 Dizel

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 18:04 , ,

OPEL COMBO 1.6 CNG METAN

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
28 ноем. 15:26 , ,

OPEL COMBO 1.7dti KLIMA

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 12:39 , ,

OPEL COMBO 1.7DTI -03 KLIMA

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 19:58 ,

OPEL COMBO 1.7CDTI 185300KM EURO-4 PATNICKO

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
26 окт. 12:06 , ,

OPEL COMBO 1.7DTI -03 KLIMA

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 00:13 , ,

Opel Combo

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
13 окт. 11:37 , ,

Opel Combo 1.7 DTI -03 KLIMA

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 18:57 , ,

OPEL COMBO 1.7 DTI -03 KIMA

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 13:16 , ,

OPEL COMBO 1.7 CDTI DISEL

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 19:23 , ,

Opel Combo

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
06 септ. 07:33 , ,

Opel Combo CDTI

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 14:58 , ,

Opel Combo C 1.6 SE 64 КW

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
29 авг. 18:19 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI CISTO NOVO MAKS AUTO

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 19:20 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI -08

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 15:44 ,

Opel Combo 1.7 D -03

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 22:06 ,

Opel Combo extra uvezen od CH

3 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
04 мај 17:10 , ,

Opel Combo

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
04 мај 10:31 , ,

Opel Combo 1.7cdti

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
11 апр. 15:59 , ,

Opel Combo 1.3 Dizel Mnogu ekonomicna i cuvana

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 18:03 , ,

OPEL COMBO 1.7 CDTI uvoz od CH

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 17:32 ,

Opel Combo Tovaren dizel

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан. 13:38 ,

Opel Combo

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
05 јан. 19:43 ,

Opel Combo

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток