Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Opel | Combo | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


08 ноем. 13:57 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Combo 1.7 Cdti 101ps.

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 17:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Combo 1.3cdti L1H1

7 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
04 ноем. 21:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL COMBO 1.7 CDTI

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
04 ноем. 21:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL COMBO 1.3 CDTI 90 ps

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 17:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Combo 1.7 cdti

3 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 окт. 07:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Combo 1.3cdti L1H1

7 490 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
19 окт. 12:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW GOLF 2.0TDI SPORTLINE-06

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
16 окт. 15:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Combo 1.3cdti 90ks L1H1

8 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
21 авг. 17:37 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Combo od vtor gazda moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток