Македонски | Shqip | English |

Боговиње | Возила | Автомобили | Opel | Combo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


16 дек. 12:57 Претпријатие ,

OPEL COMBO 1.7 CDTI 48kw REG AVTOCENTAR

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 17:32 ,

Opel Combo Tovaren dizel

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан. 13:38 ,

Opel Combo

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
04 јан. 20:44 , ,

Opel Combo

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
13 ноем. 23:51 ,

Opel Combo 1.6 Benzin -02 pick up

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 20:51 ,

Opel Combo dizel -96

1 550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
31 јул. 22:39 ,

OPEL COMBO 1.3CDTI FULOPREMA -05 AVTOCONECT

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток