Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Corsa

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Corsa | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:35
Линк
,

Opel Corsa D 1.2 tovarno van atest plin klima

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Вчера 17:42
Линк
, ,

Opel Corsa 1.3 dizel 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:42 , ,

OPEL CORSA C 1.2 16V BENZIN+A-TEST PLIN FULL OPREMA!!!

1 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:34 , ,

OPEL CORSA C 1.2 16V BENZIN+A-TEST PLIN FULL OPREMA!!!

1 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:50 , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:50
Линк
, ,

Се продава опел корса 1.0

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:35
Линк
,

Opel Corsa D 1.2 tovarno van atest plin klima

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 03:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:14 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
19 јун. 17:09 , ,

Opel Corsas 1.3 cdti 2009 godina

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
19 јун. 16:48 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

2 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
19 јун. 15:07 ,

Opel Corsa 1.2 so AC vo odlicna sostojba

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
19 јун. 13:39 , ,

Opel Corsa C 1.0 12v 2003 klima- Registrirana

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
19 јун. 13:32 , ,

Opel Corsa C 1.0 12v 2003 klima- Registrirana

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
19 јун. 11:49 ,

Opel Corsa

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 12:17 ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 јун. 11:39 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 cdti 75ks 133000km nova 2008 MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
18 јун. 11:37 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3cdti 76ks 107000km 2007 MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
18 јун. 10:06 , ,

Opel Corsa C 1.4 twinport

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 09:49 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.2 80ks servisna nova 2008 MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 јун. 20:20 , ,

Opel Corsa 1.3 cdti registrirano

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 19:32 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.3 cdti ecoflex

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 јун. 18:00 ,

OPEL CORSA BENZIN PERFEKTNA

2 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 09:54 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.2 benzin plin 59kw 80ks 2009

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 09:51 Претпријатие ,

Opel Corsa C 1.0 benzin 44kw 60ks euro 4

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
17 јун. 09:47 Претпријатие ,

Opel Corsa C 1.2 benzin twinport euro 4

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 21:18 ,

Opel Corsa C 1.4 benzin 2004 66kw

2 290 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 13:26 ,

Opel Corsa D 1.3 dizel 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 11:41 , ,

Opel Corsa B 1.2 benzin 1995

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 10:56 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 cdti 55kw 2008 Avtocentar

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 10:55 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.0 44kw benzin 2008 Avtocentar

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 08:55 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2i 59kw benzin Auto Kodeks

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
15 јун. 16:22 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti cosmo 2011

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 12:14 , ,

Opel corsa so celosna oprema klima servo abs reg.

1 899 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
14 јун. 22:04 ,

Opel Corsa 1.3 dizel 2004

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
14 јун. 21:04 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 new face jimauto group

4 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Corsa | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации