Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Corsa

Денес 09:03 ,

Opel Corsa 1.3cdti

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:40 , ,

OPEL.CORSA.1.0.BENZIN 02.GOD.KLIMA.SERVO.FULL

1 699 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:45 ,

Opel Corsa 1.4 -05

2 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 13:33 , ,

Opel Corsa 1.4 -96

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:29 , ,

Opel Corsa so klima -04

1 899 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:44 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.0i BEN FULL PERFEKTNA -07 AVTO NIKI

2 890 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
06 авг. 19:56 ,

OPEL CORSA 1.0 TWINPORT ( MOTOR NA LANEC )

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 13:50 , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 12:40 Претпријатие , ,

Opel Corsa Enjoy StartStop 1.3 CDTI 75ks MT

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
06 авг. 10:45 , ,

OPEL CORSA D 1.4 BENZIN ODLICNO VOZILO

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
06 авг. 03:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 19:17 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.0 12 v

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
05 авг. 12:15 Претпријатие ,

Fiat panda 1.4 16v,2008 god,sega donesen od CH

2 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
05 авг. 11:49 ,

Opel Corsa

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 19:39 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.2

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
04 авг. 09:18 Претпријатие ,

OPEL CORSA C 1.2 80KS FACELIFT COSMO 133 500KM

2 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
04 авг. 08:50 Претпријатие ,

OPEL CORSA C 1.2 80KS COSMO -05

2 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 08:50 Претпријатие ,

OPEL CORSA C 1.3CDTI COSMO MODEL -06

2 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
03 авг. 21:29 , ,

Opel Corsa 1.5 TD-isuzu

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
03 авг. 21:17 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -09 FUL OPREMA ODLICNA

3 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
02 авг. 21:06 ,

OPEL CORSA 1.4 AUTOMATIC 2007

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 16:05
Линк
, ,

Opel CorsaB

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
02 авг. 15:17 , ,

OPEL CORSA 1.2

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 12:34 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.2 Benzin 80ks UNIKAT - 2009

3 333 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
31 јул. 22:02 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2 GPL ATEST jimauto

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
31 јул. 12:25 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX -09 AUTO ZVEKI

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул. 12:09 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX -10 AUTO ZVEKI

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
28 јул. 12:21 , ,

Opel Corsa 1.3 dizel

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 јул. 18:10 , ,

Opel

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
27 јул. 10:13 Претпријатие ,

OPEL CORSA D 1.3 CDT 55KW KLIMA REGITRIRANO

3 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 23:05 ,

OPEL CORSA

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 13:36 ,

OPEL CORSA C 1.2 TWINPORT 59KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
26 јул. 11:42 , ,

Opel Corsa 1.2 benzin 85.000 km

4 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток