Македонски | Shqip | English |

Маврово | Возила | Автомобили | Opel | Corsa | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


01 дек. 11:59 Автомобили , Гостивар

Opel corsa

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
30 ноем. 17:49 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.2 16v twinport -06

2 899 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 ноем. 17:06 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa d 1.3cdti top sosjtojba

6 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
11 окт. 23:11 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.4

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
24 септ. 22:11 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 септ. 14:02 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.0. 12V -98

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
20 септ. 10:35 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa -07 cela god. registrirana

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
29 авг. 23:57 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Corsa

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
28 авг. 17:04 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток