Македонски | Shqip | English |

Зрновци | Возила | Автомобили | Opel | Corsa

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


28 мај 07:44 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT -12

4 250 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
02 мај 18:49 ,

opel corsa

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
14 мар. 19:49 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI -08

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 18:20 ,

Opel Corsa

1 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
21 јул. 14:18 ,

Opel Corsa 1.3 dizel Registrirana

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 40 000 - 44 999
10 јул. 01:31 ,

Opel Corsa C 1.3CDTI

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 16:07 , ,

OPEL CORSA D 1.2 59KW 80KS TNG

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 13:22 ,

Opel Corsa 1.2 -08 so sistem za velosipedi Full

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
26 апр. 14:32 ,

Opel Corsa G

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
16 фев. 10:58 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI Eco Flex

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток