Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Corsa

Денес 18:36 , ,

Opel Corsa 1.3 Cdti 2010 Godina

3 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:13 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 70 KS 4L/100 KM -06 MT Auto

2 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:13 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.2 80 KS 157000 KM- 08.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:32 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti Full AutoMilano 6mes.garancija

5 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:19 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:12 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:10 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

4 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:08 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

5 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:53 ,

OPEL CORSA 1.2 - Reg..Klima - Prva boja

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:00 , ,

Opel Corsa 1.7 cdti dizel

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 18:32 , ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN NOVA!!! FULL

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:07 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZ PLIN -09 MOBIL-STEF

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:07 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZ I PLIN COSMO -14 MOBIL-STEF

5 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 15:00 Претпријатие ,

OPEL CORSA C 1.2 TWINPORT COSMO 139 000KM

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 14:55 Претпријатие ,

OPEL CORSA C 1.2 TWINPORT COSMO 139 000KM

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:50 , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

2 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:33 , ,

OPEL CORSA D ecoFlex 1.2 -11 74.000km

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 08:46 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.0 BENZIN REGISTRIRANA ITNO

999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:35 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.0 BENZIN REGISTRIRANA DO 7 2020 ITNOO

999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:04 Претпријатие , ,

Opel CORSA 1.2 fabricki plin

3 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:04 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3 CDTI

4 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 02:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 23:14 , ,

Skopje

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
25 окт. 21:51 , ,

Opel Corsa 1.3CDTI 90ks Cosmo Packet 2007 Extra

3 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
25 окт. 21:51 , ,

Opel Corsa 1.2 Benzin-Plin Euro 5 2012 Kako novo

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
25 окт. 19:28 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 tdi -05 6 socuvano extra

3 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 19:15 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 tdi -05 6 socuvano extra

3 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 16:25 Претпријатие ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN-MODEL 2009-COSMO-NOVAA!!!!

3 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
25 окт. 12:57 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 70KW ECO FLEX UVOZ HOLANDIJA

4 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
25 окт. 10:49 ,

Opel Corsa

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
25 окт. 09:55 , ,

Opel Corsa Opc Line -10

5 099 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
25 окт. 07:31 ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
25 окт. 07:28 , ,

Opel corsa 1.4 twinport 2005 god

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 окт. 21:42 ,

OPEL CORSA 1.2i 16V SPORT 2008

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 окт. 10:41 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 118000 KM - 08.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
24 окт. 09:06 ,

Opel Corsa 1.2 benzin

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 23:32 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN FUL OPR ODLICNA 07 GOD

3 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
23 окт. 23:25 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI FUL OPR ODLICNA 10 GOD

3 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
23 окт. 18:57 , ,

OPEL CORSA 1.3CDTI ECO FLEX -10 75KS 121.472km

4 050 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
23 окт. 11:25 Претпријатие ,

OPEL CORSA D 1.4 BENZIN****66KW-90KS****

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 11:21 Претпријатие ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN 59KW 80KS

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 10:29 Претпријатие ,

OPEL CORSA F 1.2 BENZIN/PLIN FABRICKI FULL 2012

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 19:02 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI --12g

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
22 окт. 10:32 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2i BEN FULL.PANORAMA -08. AVTO NIKI

123 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
22 окт. 09:33 ,

Opel Corsa 1.3 dizel -11

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
21 окт. 13:06 Претпријатие , ,

OPEL CORSA SATELIT 1.3 CDTI EURO 5 -11 AUTO ZVEKI

4 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт. 19:17 Претпријатие , ,

OPEL CORSA D 1.2i 59KW 08 AUTO KODEKS

3 790 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999


Кон почеток